Про нас

Ціль проекту

Дати людям з інвалідністю простий та доступний спосіб отримати корисну інформацію, яка може поліпшити їхнє життя.
Дати ефективний інструмент організаціям, які займаються підтримкою людей з інвалідністю, для розміщення своїх новин, анонсів, статей у нас на сайті і на наших сторінках в соцмережах.
Дати можливість спортивним організаціям України розміщувати у нас на сайті свої новини та анонси.
Створити базу громадських і спортивних організацій, які займаються підтримкою людей з інвалідністю України. Об’єднати всі спільнота людей з інвалідністю в Україні.

Актуальність проекту

В Україні понад 3-х мільйонів людей з інвалідністю, але, коли потрапляєш в цю категорію, залишаєшся наодинці зі своїми проблемами. Дуже часто буває проблематично знайти потрібну інформацію, або адреса в інтернеті. А шукати “оффлайн” не завжди можливо, тому що просто вийти з дому – та ще проблема. Залишається тільки один єдиний спосіб: знайти людей з ЦА, які можуть підказати ту чи іншу інформацію. Зрозуміти які види спорту існують у вашому місті, також завдання не з простих. Моменти, де «гугл» буде марний, можна перераховувати і перераховувати.

Також є багато організацій, які займаються проблемами цих людей, але в дуже часто, у них немає ні бюджетів, ні фахівців для просування в інтернеті. Максимум – це сторінка в соцмережі, яку ведуть люди навіть без базових уявлень про те, як це робити правильно. З сайтами все ще гірше. Ось і виходить, що про заходи дізнаються через знайомих або по викладених фото з минулого заходу. Головне – у всіх цих організацій просто немає іншого виходу. Ніхто не стане вкладати гроші з бюджету в просування в інтернеті. Набагато ефективніше звозити дітей з інвалідністю в дельфінарій або організувати спартакіаду.

Проблеми, які вирішує проект

Ми хочемо створити базу громадських і спортивних організацій, а також інтернет проектів для людей з інвалідністю. Всі організації будуть розсортовані по областям, містам, видам діяльності і видам спорту (спортивні). Це допоможе закрити питання з просуванням в інтернеті для організацій, пошуком в своєму місті ГО або спортивної секції, знаходженні потрібної адреси і телефону управління праці та соціального захисту населення та інших важливих для ЦА організацій.

Всім зареєстрованим на сайті організаціям ми дамо доступ до розміщення новин. Новини будуть декількох видів – звичайні новини організацій, анонси заходів, спортивні новини, блоги лідерів громадської думки. Всі новини матимуть сортування по областям і містам. Відповідно, проблему інформування ЦА ми так само вирішуємо.

Найголовніше, всі витрати на просування бере на себе наш проект і автоматично просуває все розміщені організації. Єдине, про що доведеться задуматися представникам організацій – розміщення контенту у нас на сайті. Це і є революційність даної ідеї. Ми покращимо способи отримання інформації нашої ЦА.

Що ми вже зробили?

06.2016 – створена перша версія сайту.
09.2016 – в соцмережах і на сайті в онлайн-режимі ми розміщуємо інформацію про параолімпійських іграх в Бразилії.
02.2017 – робимо розсилку по великим інтернет-майданчикам (work.ua, olx.ua, auto.ria.ua і т.д.) з пропозиціями щодо поліпшення функціоналу для людей з інвалідністю.
07.2017 – invahelp.in.ua потрапляє в топ-15 проектів на OpenDataChallenge.
07.2017 – в соцмережі Facebook і на сайті оперативно пишемо про дефлімпійських іграх в Туреччині.
12.2017 – запущена нова версія сайту. Додано функціонал для реєстрації користувачів і розміщення інформації на сайті користувачами.
03.2018 – в Facebook ми пишемо про зимових паралімпійських іграх в Південній Кореї.
04.2018 – сайт work.ua запускає новий функціонал для людей з інвалідністю, створений, в тому числі, на основі наших рекомендацій.
12.2018 – проект потрапив у топ-100 проектів Social Project Awards.
04.2020 – після тривалої перерви ми знову запускаємо сайт та починаємо з початку. Триває пошук фінансування на більш складний функціонал (для організацій). Розміщуємо новини, та починаємо просити фінансову підтримку у наших користувачів.
04.2021 – стартує новий напрямок – Learn.InvaHelp. Проект з навчальними матеріалами з відкритих джерел.
08-09.2021 – в соцмережі Facebook і на сайті оперативно пишемо про параолімпійські ігри у Токіо.

Чому потрібно допомогти нашому проекту?

 • Завдяки нашому проекту люди з інвалідністю (в тому числі ті, що недавно отримали інвалідність) зможуть знайти інформацію про громадські організації, інваспорті, державних установах як за місцем проживання, так і по всій Україні. Також буде доступна інформація про реабілітаційні центри, законодавстві, пільги та інші корисні для адаптації матеріали. Найголовніше, щоб отримати доступ до інформації потрібен тільки інтернет.
 • Ми будемо працювати як некомерційна організація, так як це сприяє більш успішному розвитку проекту.
 • Ми хочемо об’єднати всіх, хто працює над проблемами людей з інвалідністю, а також поліпшити комунікацію між організаціями.
 • Ми не пов’язані з політичними і релігійними організаціями.

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

Наскільки ваша ідея інноваційна в порівнянні з конкурентами?

Поки немає українських соціальних проектів в цій галузі, які можуть зробити настільки великий вплив на людські спільноти з інвалідністю. Є кілька подібних проектів, але область їх діяльності не настільки масштабна. Іноді у них не вистачає інформації, іноді застарілі сайти, а іноді проблеми з просуванням контенту. Таким чином, наш інтернет-ресурс буде виділятися з усієї маси інших проектів тієї ж тематики, тим, що об’єднує ці проекти в своїх каталогах корисних ресурсів і організацій. Ми хочемо об’єднувати, а не конкурувати. Наш ресурс має інноваційний характер і включає в себе тільки актуальну інформацію, яка може бути корисною для користувачів. Крім того, наш сайт буде мати адаптивний дизайн і контент, адаптований для людей з проблемами зору.

Як життя цільової групи населення буде покращенне через роботу вашої організації?

Кожен з людей з інвалідністю зможе знайти цікаву і корисну інформацію для себе. Це може бути спортивні події, новини, статті, важлива інформація про зміни в правовій системі, які можуть вплинути на їхнє життя, а також будь-які інші важливі матеріали. Така інформація може дати їм можливості, щоб отримати все що всі належить згідно із законом, підштовхнути їх до активної життєвої позиції та зробити їх більш грамотними, щоб захистити свої права. Всю інформацію ми будемо збирати і надавати спільно з зареєстрованими організаціями.

Як ви будете відслідковувати і оцінювати стан і успіх вашої організації?

 • Зростання аудиторії в соціальних мережах.
 • Зростання кількості зареєстрованих організацій.
 • Контент і інформаційні метрики.
 • Аналітика діяльності користувачів. (Google Analytics, а також інші аналітичні веб-інструменти.)
 • Аналітика в соціальних мережах.
 • Кількість статей про ресурс в інших джерелах (веб-медіа).
 • Кількість зовнішніх посилань на наш сайт.

Допомогти проекту