Home > Заходи > У Львові відбудеться Перший Благочинний галицький бал (21.03)

У Львові відбудеться Перший Благочинний галицький бал (21.03)

Такий захід, присвячений Всесвітньому дню людини з синдромом Дауна, організатори планують зробити щорічним

У вівторок, 21 березня, о 19:00 у бальній залі Будинку вчених відбудеться Перший Благочинний галицький бал. Його мета – привернути увагу до проблем неповносправних дітей і вирішити медичні потреби.

«До нас звернулися з проханням підтримати неповносправних діток, діток зі синдромом Дауна, з ДЦП. Тому вирішили створити Благочинний бал, де всі зібрані кошти перекажуть на закупівлю апаратів для реабілітаційного центру «Гармонія», – зазначила Наталія Копій, організатор Благочинного балу й організатор всеукраїнських і міжнародних фестивалів «Самоцвіти».

Мета благочинного балу – привернути увагу до неповносправних дітей, до їхніх проблем і вирішення медичних потреб. Окрім того – збір коштів на матеріально-технічні потреби навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» (м. Борислав), де навчаються, проживають і лікуються 98 дітей із різним порушенням опорно-рухового апарату (діти з синдромом Дауна, аутичні діти, діти хворі на ДЦП, неповносправні діти-сироти). Зокрема, кошти збиратимуть на придбання апарату для мікрополяризації головного та спинного мозку (для корекції вольово-емоційних, мовних порушень, енурезу, епілепсії); обладнання для плесотерапії – проведення детоксикації організму; для вихрових ванн для рук і ніг (для проведення гідротерапії під час курсової фізіотерапії, розробки китягів і ступень, нормалізації кровообігу, зменшення набряків). «У разі отримання цього обладнання ми розраховуємо скоротити затрати на тривалість лікувального процесу до третини», – зазначив Олег Гера, дитячий невролог навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» (Борислав).

«Люди з синдромом Дауна дивляться на нас і бачать у нас друзів. Але чи бачимо в них друзів ми? Наша мета – показати, що така людина не менш талановита, не менш продуктивна, не менш красива, ніж ми всі. Вона інша, але не гірша. Такими щорічними дійствами хочемо показати, що ми серед вас, ми тендітні, ми вміємо любити і дружити, бачте і чуйте нас, любіть нас такими, які ми є», – наголосила Вероніка Воробець, керівник благочинної організації «Промінчик», яка опікується неповносправними дітьми.

За словами Вікторії Михайлової, голови правління «Арт-центр Антре», співорганізатора Благочинного балу, під час балу представлять фрагмент спектаклю театру тіней, передбачені покази моделей від дитячої модельної агенції та Творчої студії, показові виступи і майстер-клас аргентинського танго; презентація новинок зі світу автомобілів Club Tesla Ukrain; виставка робіт фотохудожників та аукціон картин відомих львівських художників, фотохудожників, митців. Окрім того, передбачено безкоштовний розіграш для гостей заходу подарункових сертифікатів, клієнтських карт (кожне придбане запрошення має свій номер і бере участь у лотереї).

Благочинний бал відбудеться під керівництвом народного артиста України, соліста Львівської національної опери Олега Лихача. Передбачені вітальні слова від представників влади, директора навчально-реабілітаційного центру «Гармонія», голови Львівської благодійної організації «Промінчик».

Обов’язковий дрес-код – Black Tie Optional або Creative Black Tie.

Рекомендована ціна благочинного внеску – 350 грн. (з особи) та 600 (із супроводжуючою особою).

Контакти: Голова правління ГО «Арт-центр Антре» Вікторія Михайлова – +38 (095) 028 81 68; Член правління ГО «Арт-центр Антре» Наталія Копій – +38 (067) 758 11 13. E-mail: fest.centr@gmail.com , www.artantre.com

Залишити відповідь