Home > Новини спорту > Тріумфальний старт українських лижників на Кубку світу

Тріумфальний старт українських лижників на Кубку світу

До чергових зимових паралімпійських ігор, які пройдуть у Південнокорейському містечку Пхьончхані залишило 58 днів. А поки, що параолімпійська збірна України з зимових видів спорту продовжує готуватися до основних змагань чотириріччя.
Збірна України стартувала на кубку світу, який проходить у німецькому місці Оберіді. Кубок світу – важливий спортивний етап перед Паралімпіадою-2018. За два дні змагань українські спортсмени завоювали 6 нагород (1-золоту, 3 – срібні та 2 бронзові). Після двох днів змагань українці посідають третє загальнокомандне місце, пропустивши вперед збірну Росії, яка виступає під нейтральним прапором (7-золотих нагород) та команду США (2-золота).
Найвищі нагороди кубку світу виборюють 200 спортсменів з 29 країн світу, в тому числі й команда Росії, яка виступає під нейтральним прапором.
У перший день змагань Юлія Батенкова-Бауман тріумфально перемогла свою суперницю з Росії Анну Міленіну, вигравши в неї 0.09 сек.
У другий день змагань наші лижники завоювали 5 нагород: три срібні та дві бронзові. Ігор Рептюх програв французу Бенджаміну Дав’є 3 секунди, отримавши таким чином срібну нагороду. Другу свою нагороду, срібну, до скарбнички збірної поклала і Юлія Батенкова-Бауман. Срібну нагороду цього дня завоювала також Оксана Шишкова.