Home > Новини спорту > Лариса Соловйова та Юлія Левченко – лауреати “Спортивного сузір”я України” 2017

Лариса Соловйова та Юлія Левченко – лауреати “Спортивного сузір”я України” 2017

“Спортивне сузі”я України”. Так називалась церемонія відзначення кращих вітчизняних спортсменів України, яка пройшла 21 грудня минулого року у “Холі чемпіонів” головної спортивної арени НСК “Олімпійський”.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу у щорічній традиційній акції взяли участь найкращі вітчизняні спортсмени – олімпійці, пара – та дефлімпійці, їх тренери, чемпіони Всесвітніх ігор, світу та Європи, а також спортивна громадськість України.
Нагороди спортсменам вручали віце-прем’єр”єр-міністр України В”ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, віце-президент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації біатлону Володимир Бринзак, Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк та президент Національного комітету спорту України Валерій Сушкевич.
Виступаючи перед присутніми, В”ячеслав Кириленко наголосив “У нинішній непростій ситуації, пов’язаною зі збройною агресією Росії проти нашої країни, економічними та політичними труднощами, Україна мала у 2017 році й приємні, незабутні моменти, що приносили радість людям. Це, безперечно, перемоги вітчизняних атлетів на престижних міжнародних змаганнях. Хочу від імені українського уряду подякувати за це нашим зіркам спорту. Ми будемо робити все, щоб підтримувати спортивну галузь і, безперечно, збільшувати її фінансування”.

У своїй промові Ігор Жданов відзначив, що у 2017 році українські спортсмени здобули на світових аренах 3 тисячі 900 медалей. У 2018 році держава має збільшити кошти на розвиток спортивної інфраструктури на 270 млн (з 370 млн до 600 млн)
Нагороди вручалися за наступними номінаціями: “За відданість справі”, “Найкращий рух, інтегрований у спорт для всіх”, “Найкращий організатор спортивного заходу-2017”, “Команда року”, “Тренер сильних духом”, “Чемпіон 2017 року” та “Світове визнання”. В останній номінації нагороди з рук В”ячеслава Кириленка отримали Лариса Соловйова та Юлія Левченко(нагороду Юлії отримав її тренер.)
Лариса Соловйова – чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор з пауерліфтингу. У 2009 році Лариса перемогла у Гаосюні. Ще тричі вона сходила на паралімпійський Олімп: у Калі (2013 р), Дуйсбургу (2015 р) та у Вроцлаві 2017 р).
Юлія Левченко посіла друге місце у стрибках у висоту на чемпіонаті світу 2017 р. Вона володар національного рекорду серед юніорів. У лютому минулого року Юля виграла міжнародні змагання Banskobystrickа latka (Банська Бистриця, Словаччина), а також виборола срібну нагороду на лондонському чемпіонаті світу 2017 року, покращивши особисте досягнення – 2.01 м.
Костянтин П”ятилєтов
за матеріалами Укрінформу

Залишити відповідь